Naprawa okien, naprawa drzwi – Łódź i okolice

Świadczymy usługę naprawy okien i naprawy drzwi w Łodzi i okolicach. Zakres oferowanych usług obejmuje zarówno najprostsze czynności serwisowe, jak również prace wymagające wiedzy, umiejętności i bardziej zaawansowanego sprzętu, a także właściwie dobranych części zamiennych.

Naprawa okien czy naprawa drzwi w podstawowym zakresie nie jest zadaniem trudnym i każda „złota rączka” powinna sobie z tym zadaniem poradzić. Dotyczy to jednak prac, które możemy określić jako eksploatacyjne lub serwisowe, czyli np. wymiana klamek, regulacja okuć, wymiana osłonek zawiasów. Podobnie do skomplikowanych zadań nie należy wymiana starych uszczelek czy silikonu. Co jednak, gdy dojdzie do poważniejszej usterki lub – co gorsze – uszkodzenia którego z elementów okna/ drzwi?
Jako profesjonaliści oferujemy klientom z Łodzi naprawę okien i drzwi. Oprócz najprostszych kwestii, jak regulacja okuć, wymiana zawiasów czy inne nieskomplikowane prace, świadczymy także usługi wymagające specjalistycznego sprzętu i wiedzy.

Naprawa okien – Łódź i okolice

Może się zdarzyć, że poszczególne elementy okna ulegną uszkodzeniu i wymagają profesjonalnej naprawy. I choć do usterek typu pęknięcie zawiasu dochodzi niezmiernie rzadko, to warto jednak w takiej sytuacji zlecić fachowcom naprawę okien. W Łodzi i okolicach wykonujemy prace takie jak wymiana uszkodzonych zawiasów, narożników, zasuwnic czy rozwórek. Wśród świadczonych usług znajduje się też wymiana uszkodzonych szyb – dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala na sprawny demontaż, naprawę i ponowny montaż nawet bardzo ciężkich i dużych zestawów szybowych.
Klienci, którzy nie czują się na siłach, aby samodzielnie wymienić klamkę, osłonkę zawiasu czy podjąć się regulacji okuć, również te zadania mogą powierzyć nam, zyskując pewność rzetelnie i fachowo wykonanej usługi.
Jeśli jednak okna są użytkowane prawidłowo, a przede wszystkim – jeśli zostały odpowiednio zamontowane, to ryzyko usterek jest minimalne. Najczęściej są one wynikiem zdarzeń losowych, czasem – błędów wykonawczych innych ekip pracujących w danym obiekcie. Przy regularnej konserwacji okna posłużą długo i nie będą wymagały skomplikowanych i kosztownych napraw.

Naprawa drzwi – Łódź i okolice

Oprócz naprawy okien, w Łodzi i okolicach świadczymy też usługę naprawy drzwi – również ciężkiej stolarki tarasowej i balkonowej (drzwi przesuwne), co umożliwia nam odpowiednie zaplecze technologiczne i sprzętowe. Podobnie jak w przypadku okien, także te elementy ulegają stopniowemu zużyciu i wymagają regularnej konserwacji. Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje zarówno proste prace serwisowe, jak i duże naprawy związane z uszkodzeniem poszczególnym podzespołów.

Klienci, którzy chcieliby zlecić nam naprawę drzwi/ naprawę okien (Łódź i okolice) mogą skontaktować się z nami pod numerem telefonu 609 560 651, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.