Drzwi wewnętrzne

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi wewnętrzne renomowanych polskich producentów DRE i PORTA . Oferujemy drzwi przeznaczone do instalacji w domach jednorodzinnych, wielorodzinnych, blokach czy pomieszczeniach handlowych oraz usługowych. W ofercie Stoplast znajdują się także klasyczne drzwi biurowe.

Drzwi wewnętrzne – drzwi biurowe Łódź

Drzwi wewnętrzne pełnią funkcję wydzielającą pomieszczenia, jednocześnie tworząc charakter domu, biura. Drzwi biurowe, pełne, przeszklone, lustrzane, nowoczesne, klasyczne, malowane, fornirowane itp. będą nadawały indywidualny styl pomieszczeniom. Mogą też pełnić dodatkowe funkcje jak np.: wyciszenie, doświetlenie pomieszczeń, optyczne powiększenie przestrzeni poprzez zastosowanie luster.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w katalogach modelami drzwi wewnętrznych, kolorami i wzorami oklein oraz do kontaktu w razie pytań.

Drzwi wewnętrzne DRE

DRE to producent drzwi wewnętrznych ramowych i płytowych posiadający w swojej ofercie szeroki wybór modeli stworzonych z różnorodnych gatunków drewna, które spełnią wszystkie oczekiwania zarówno wizualne, jak i jakościowe. Jest to stolarka drzwiowa dająca ogrom możliwości dopasowania do każdego wnętrza, dzięki różnorodności wzorów oraz kolorystyki oklein naturalnych oraz folii. Drzwi wewnętrzne DRE oparte są na […]

Drzwi wewnętrzne Porta

Porta to jeden z najpopularniejszych producentów drzwi wewnętrznych w ostatnim czasie. Swoją renomę zdobył przede wszystkim, dzięki połączeniu w swoich produktach takich cech jak: wysoka jakość, doskonałe parametry użytkowe i atrakcyjna cena. Drzwi wewnętrzne Porta są zatem stolarką drzwiową, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Stylowe drzwi wewnętrzne Porta Drzwi wewnętrzne Porta to mistrzowska […]